Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wkrętarki

( ilość produktów: 2 )

Wkrętarki Raider to wysokiej jakości elektronarzędzia, które zdecydowanie przydadzą Ci się zarówno w domu, jak i na budowie. Najbardziej docenisz jej posiadanie w momencie składania mebli np. z IKEI. 

Znajdziesz u nas kilka typów wkrętarek Raider, które różnią się pomiędzy sobą mocą oraz między innymi sposobem zasilania.

Wkrętarki Raider możemy podzielić ze względu na sposób ładowania na wkrętarki sieciowe oraz wkrętarki akumulatorowe. 

Wkrętarki zasilane za pomocą sieci (czyli wszystkie te posiadające kabel) najczęściej charakteryzują się niższą ceną, nieprzerwaną pracą i często większą mocą.

Natomiast wkrętarki akumulatorowe Raider są lżejsze, poręczniejsze, możesz je przenosić i używać w całym mieszkaniu bez konieczności przepinania kabla. Musisz jednak pamiętać o ładowaniu akumulatora i ograniczonym czasie pracy. 

Podczas zakupu wkrętarki akumulatorowej zwróć uwagę na pojemność akumulatora, możliwość zakupu dodatkowych akumulatorów oraz sprawdź moc wkrętarki. 

Jeśli dopiero zaczynasz majsterkowanie albo potrzebujesz wyposażyć domowy warsztat, to wkrętarki Raider będą najlepszym wyborem.

Urządzenia te cechują się dużą wytrzymałością, odpornością i bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. 

Sprawdź naszą ofertę również w zakresie wiertarko-wkrętarek, które ułatwią Ci zawieszenie m.in. obrazu na ścianie czy przymocowanie półek.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel