Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wiertarko-wkrętarki

( ilość produktów: 13 )

Czy wiertarka i wkrętarka to, to samo?

Oczywiście, że nie. Wiertarki i wkrętarki są często mylnie uważane za urządzenia tego samo rodzaju, najczęściej z powodu zbliżonego wyglądu.

Główną różnicą jest to, że wiertarki służą do robienia otworów, a wkrętarki do wkręcanie śrub lub wkrętów. 

Kolejną różnicą jest to, że wiertarka umożliwia nam zastosowanie różnej wielkości wierteł, natomiast do wkrętarki używamy tylko bitów. 

W przypadku wiertarko-wkrętarek mamy w jednym urządzeniu dwa. Dzięki temu możemy wiercić dziury i wkręcać wkręty tym samym urządzeniem.

Jaką wiertarko-wkrętarkę Raider kupić?

Najpierw ustal gdzie i w jaki sposób będziesz używał danego narzędzia. Czy szukasz narzędzi do domu, czy może do pracy remontowo-budowlanych w firmie.

Wiertarko-wkrętarki Raider to idealnie urządzenia do domowego warsztatu oraz cięższych prac budowlanych. Są uniwersalne, ergonomiczne i bardzo łatwe w obsłudze. 

Dzięki swojej wielofunkcyjności będziesz mógł wywiercić otwory w betonie, drewnie czy stali, a dodatkowo z użyciem nakładki zmieszasz zaprawę, czy użyjesz jej do przykręcania listew przypodłogowych.

 

Na co zwrócić uwagę przy zakupie wiertarko-wkrętarki Raider? 

Najważniejszą cechą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest moc. Im większa moc, tym sprawniejsze narzędzie, które pozwoli Ci pracować nawet w bardzo twardych materiałach. 

Kolejna cecha to napięcie. Tutaj podobnie jak w przypadku mocy czym większe napięcie tym bardziej wszechstronne urządzenie.

Następnie sprawdź moment obrotowy, to on odpowiada za siłę dokręcania śrub czy wiercenia otworów. 

Sprawdź również, czy wiertarko-wkrętarka posiada regulację momentu obrotowego. Przełącznik zakresu prędkości pozwoli Ci wybrać odpowiednią prędkość oraz siłę do potrzebnej pracy.

Zwróć uwagę również czy urządzenie posiada diodę doświetlającą, uchwyt montażowy do pasa i antypoślizgową powłokę na rękojeści. Teraz może się to wydawać mało znaczące, ale podczas wykonywania większych prac budowlanych czy remontowych będzie na wagę złota.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel