Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Szlifierki

( ilość produktów: 9 )

Chciałbyś/chciałabyś odremontować starsze mieszkanie i odmalować krzesła, szafę czy drzwi? Szukasz sposobu na wyczyszczenie powierzchni ze starej farby albo rdzy ze starego już ogrodzenia? A może szukasz taniej szlifierki, żeby wygładzić szpachlę po szpachlowaniu samochodu?

Musisz koniecznie przejrzeć ofertę szlifierek raider. Są to tanie i dobre narzędzia do użytku domowego, które powinny znaleźć się w każdym domowym warsztacie.

W swojej ofercie mamy kilka rodzajów szlifierek: 

  • szlifierki kątowe raider
  • szlifierki oscylacyjne raider
  • szlifierki do gipsu raider
  • szlifierki taśmowe raider
  • szlifierki wielofunkcyjne raider
  • szlifierki mimośrodowe raider

Najbardziej popularne są szlifierki kątowe, które pozwalają na cięcie i szlifowanie metalu, ściąganie starych powłok lakierniczych, pozwolą Ci pociąć płytki albo usunąć stary tynk. Popularnie szlifierki kątowe nazywane są też kątówkami lub gumówkami.

W naszej ofercie znajdziesz sieciowe szlifierki kątowe raider oraz akumulatorowe szlifierki kątowe raider

Szlifierki oscylacyjne Raider są wykorzystywane przede wszystkim podczas prac wykończeniowych oraz dekoracyjnych. Najczęściej używa się ich do wygładzania drewna czy ściągania z niego starej powłoki lakierniczej. Sprawdzą się również podczas matowienia powierzchni i szlifowania gipsu.

Szlifierki taśmowe Raider to jedne z najmocniejszych szlifierek, które szybko i wydajnie zbierają znaczną warstwę materiału. Najczęściej stosuje się ją przy obróbce drewna np. podczas heblowania desek, a także przy ściąganiu rdzy lub starej farby z części metalowych.

Szlifierki do gipsu Raider to wyspecjalizowane narzędzia służące do wygładzania ścian. Dzięki powierzchni stopy roboczej szybki wyrównują niedoskonałości, jakie pozostały po nałożeniu gładzi gipsowej. Na rynku znajdziesz modele, które można podłączyć bezpośrednio do odkurzacza, który zbiera pył ze szlifowania do specjalnego pojemnika.

Szlifierki wielofunkcyjne Raider, jak sama nazwa wskazuje, łączą w sobie kilka funkcji. Dzięki dodatkowym nakładkom możesz ciąć drewno, metal czy tworzywa sztuczne, a także wycinać otwory w karton-gipsie czy glazurze.

Szlifierki mimośrodowe Raider pozwalają na dokładniejsze wykończenie powierzchni. Szczególnie sprawdzą się w warsztatach lakierniczych czy stolarskich.

Szlifierki proste Raider służą do obrabiania małych i ciężko dostępnych miejsc takich jak np. krawędzie. Szlifierki te często używane są w warsztatach samochodowych do obróbki metali.

Szlifierki polerskie Raider są używane do wykańczania powierzchni lakierowanych. Cechują się niższymi obrotami i mocą i pozwalają na polerowanie powierzchni bez tworzenia nadmiernych uszkodzeń. Jeśli lubisz majsterkowanie, to możesz skutecznie odświeżyć wygląd swojego samochodu za pomocą takiej szlifierki. Pamiętaj jednak by przed przystąpieniem do polerowania poczytać o sposobach polerowania tak, aby nie uszkodzić lakieru.

Szlifierki akumulatorowe cechują się troszkę mniejszą mocą, ale za to są nieograniczone długością kabla. Szlifierki sieciowe często są znacznie silniejsze, ale ogranicza je zasięg kabla, co w niektórych przypadkach może całkowicie zdyskwalifikować urządzenie z użytku, szczególnie w trudno dostępnych miejscach. 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel