Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pilarki i piły

( ilość produktów: 1 )

Pilarka tarczowa Raider to jedno z najbardziej uniwersalnych urządzeń, które pozwoli Ci na precyzyjne cięcie tworzyw sztucznych, metalu i drewna.

W naszej ofercie znajdziesz tanie pilarki tarczowe stołowe - wielofunkcyjne urządzenia stacjonarne.

Jeśli czeka Cie duża ilość majsterkowania czy prac w drewnie to pilarka stołowa Raider będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Pilarki stołowe charakteryzują się dużo większą wygodą użytkowania, większą stabilnością i precyzyjnością cięcia. 

Przy zakupie pilarki tarczowej zwróć uwagę na głębokość cięcia, moc, system regulacji obrotów, akcesoria do kontroli cięcia oraz czy jest możliwość podpięcia worka na trociny lub pył.

Oferowana przez nas pilarka tarczowa Raider wykonana została z wysokiej jakości materiałów, posiada mechanizm regulujący cięcie i jest przystosowana do cięcia nawet bardzo twardych materiałów.

Tanie piły szablaste Raider 

Piły szablaste bywają nazywane lisim ogonem. Są to uniwersalne urządzenia, które pozwolą Ci na szybkie ucięcie lub przecięcie różnych materiałów. 

Często wybierane są zamiennie do pilarek tarczowych. 

W przeciwieństwie jednak do nich piły szablaste są dużo bardziej mobilne i pozwalają na swobodne unoszenie piły w trakcie cięcia. 

Piły szablaste wymagają pewnej ręki i precyzji podczas cięcia, ale jest to znacznie ułatwione dzięki zmniejszonej wadze i ergonomicznemu uchwytowi. 

Za pomocą piły szablastej Raider będziesz mógł ciąć materiały drewniane, termoizolacyjne, a także tworzywa sztuczne, czy nawet cegły. 

Sprawdź naszą ofertę tanich pił szablastych Raider, które idealnie sprawdzą się w domowym warsztacie.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel